بالشت حاملگی (بالشت بدن)

بالشت فوق العاده حاملگی که آن را بالشت بدن نیز می نامند ، خوابی آسوده در عین محافظت از جنین را برای بانوان فراهم می آورد.این محصول به دلیل مواد مموری فوم و همچنین طراحی مناسب زوایا ، کل بدن را پوشش داده و بصورت همزمان از گردن ، شانه ، بازوها ، شکم ، زانوها وحتی ساق پا در هنگام خواب محافظت می نماید و به همین دلیل انتخاب مناسبی برای آقایان ، نوجوانان و سالخوردگان نیز می باشد.

این محصول با روکش کتان و قابل شستشو در چهار رنگ متنوع در دسترس می باشد.

 

ريال 1150000
تعداد:

تشک نوزاد

تشک نوزاد محصول جدید هوشمند و طراحی شده برای نوزادان تا 6 ماه می باشد.

خاصیت مموری فوم موجب انعطاف پذیری تشک گردیده وطراحی خاص مربوط به لبه های تشک از غلط نوزاد جلوگیری می نماید.

این محصول به واسطه انعطاف پذیری بالا ، مناسب شیردهی نوزاد بوده واستفاده از آن موجب می گردد تا تنها 30% نیروی وارد شده به تشک ، به نوزاد بازگشت نماید.

تشک نوزاد با روکش کتان و قابل شستشو عرضه می شود.

 

ريال 1215000
تعداد:

نگهدارنده کودک

نگهدارنده کودک محصولی منحصر بفرد از هوشمند می باشد . با استفاده از این محصول کودک دلبندتان می تواند از مزایای مموری فوم در حالت نشسته و خوابیده با کمترین ریسک آسیب پذیری بهره مند شده و همواره فضای خانه را از شادی وخنده های خویش لبریز نماید.

این محصول همچنین امکان شیردهی در شرایطی بسیار امن را برای والدین فراهم می آورد.

نگهدارنده کودک با روکش کتان و قابل شستشو در دسترس می باشد.

 

ريال 1315000
تعداد:

بین زانویی

این محصول برای بانوان باردار در بین دوزانو در هنگام خواب به پهلو قرار گرفته وباعث می شود تا کمترین فشار به اندامهای مرتبط وارد شده و از سائیدگی زانوها نیز جلوگیری شود.

بین زانویی با روکش کتان در سه رنگ و قابل شستشو ، وسیله ای مناسب جهت قرار گرفتن زیر پاها در هنگام خوابیدن به پشت نیز می باشد.

 

ريال 980000
تعداد:
بالشت مدل نوزاد

بالشت نوزاد، دارای طراحی مناسب جهت کاهش هرچه بیشتر فشار بر ناحیه نرم سر بوده و خاصیت جادویی مموری فوم نیز ضمن ایجاد آسایش هرچه بیشتر نوزاد، فشار وارده را به حداقل ممکن کاهش می دهد

این محصول با روکش کتان و قابل شستشو در چهار رنگ متنوع در دسترس می باشد.

 

ريال 450000
تعداد:

بالشت كودك

بالشت مدل کودک محصول جدید هوشمند از جنس مموری فوم و طراحی شده برای کودکان می باشدطراحی بالشت به گونه ای است که کودکان کمتر از 5 سال وبیش از 5 سال می توانند به ترتیب از سمت ارتفاع کمتر وبیشتر با توجه به قد و عرض شانه استفاده نماینداین محصول با در یک راستا  قرار دادن ستون فقرات و گردن کودک،در شکل گیری مناسب ستون فقرات در سنین رشد وپیشگیری از دردهای آرتروزی در سنین بالاتر سهم بسزایی دارداین محصول با روکش متشکل از 80% بنبه بصورت قابل تعویض و قابل شستشو عرضه میگردد.

 

ريال 1170000
تعداد:

دورگردنی كودك

دور گردنی کودک ، محصولی جدید از هوشمند که این امکان را برای کودکان فراهم می آورد تا همانند والدین خود ، در سفرها از خاصیت جادویی فوم هوشمند بهره مند شوند.

این محصول با روکش کتان و قابل شستشو در چهار رنگ متنوع در دسترس می باشد.

 

ريال 450000
تعداد:

دستگاه مراقبتی صوتی هوشمند

هیچ چیز مهم‌تر از ایمنی کودک شما نیست. شما حاضرید شب و روز در کنار فرزندتان باشید تا از امنیت او اطمینان یابید. ولی با وجود مسئولیت‌های متفاوتی که در منزل بر عهده دارید، این امر خیلی ممکن نیست.

دستگاههای مراقبتی Philex که نحوه بکارگیری آن‌ها بسیار ساده است، شرایطی را فراهم می‌آورد تا شما همواره در کنار فرزند عزیزتان باشید. حالا شما می‌توانید با اطمینان از امنیت کودکتان کمی استراحت کنید!
همچنین شما می‌توانید از دستگاه مراقبتی نوزادان برای مراقبت از کودکان، بیماران، افراد کهنسال و معلولین استفاده نمایید.

دستگاه کنترل نوزاد چیست؟

دستگاه کنترل نوزاد در واقع یک فرستنده رادیوئی است که به مادر این امکان را می‌دهد که بدون حضور فیزیکی در کنار نوزاد خود از وضعیت او مطلع گردید. این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده است:

-
فرستنده
-
گیرنده

بطور معمول قسمت فرستنده را تا ده قدمی تخت نوزاد قرار می‌دهند تا هر نوع صدائی را دریافت کند. قسمت گیرنده نیز با شما به صورت سیار حمل می‌شود و یا در یک جای ثابت ( مثل اتاق والدین ) به برق متصل می‌گردد.
زمانی که کودکتان خوابیده است، فرصت مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا کمی به امور شخصی یا منزل بپردازید. اما حتی در زمان خواب فرزندتان، شما بایستی مراقب وی باشید. دستگاه‌های مراقبتی شما را در این امر یاری می‌رساند.

 

 

ريال 1700000
تعداد: